FAQ

1. Co to za kulki?

Kulki nazywane cotton fairy lights, cotton ball light, cotton lights lub cotton balls to wykonywane ręcznie mini lampki - są produkowane i importowane z Tajlandii na cały świat. Po nałożeniu na kabelek z żarówkami, zachwycają blaskiem. Każda kulka tworzona jest ręcznie, stąd też mogą się nieznacznie różnić wielkością i fakturą.

 

2. Jakiej długości są łańcuchy?

image

 

3. Jak to jest zapakowane?

Zamówione zestawy pakujemy w estetyczne kartoniki, idealne na prezent. Każdy zestaw to kompletna kompozycja kul w wybranych przez Państwa kolorach oraz kabelek z żarówkami odpowiedniej długości i instrukcja.

Tak wyglądają sprzedawane przez nas komplety.

image

image

4. Jak zestawy są wysyłane?

Pudełka z lampkami są pakowane w kartony zbiorcze z grubej tektury i oklejone taśmą z naszym logo oraz naklejkami ostrzegawczymi. Jeśli wasza paczka wygląda inaczej - jest na przykład doklejona inna taśma klejąca, to należy przesyłkę otworzyć przy kurierze i sprawdzić, czy zawartość nie jest uszkodzona. Jeśli tak, to należy wypełnić protokół szkody wraz z kurierem.

5. Czy łańcuch jest złożony?

Zamówione zestawy przychodzą do Was nie złożone, kule i łańcuch świetlny są osobno. A dlaczego? Ponieważ przyjemnością jest samodzielne układanie kolorowych cottonów :) Montaż jest bardzo prosty - jak widać na zdjęciach poniżej.

 

6. Jak prawidłowo zmontować zestaw?

1) Przed rozpoczęciem montażu musimy się uzbroić w nożyczki – najlepiej małe do paznokci :) Każda kulka posiada niewielki otwór, musi zostać powiększony, aby włożyć do niego lampkę.

image

 

2) Otwór ten powiększamy poprzez nacięcie około 1 cm. Wielkość nacięcia jest zależna od rozmiaru pierwotnej dziurki w kulce - ponieważ każda kulka jest ręcznie tworzona, dziurka ta może być większa lub mniejsza.

image

 

3) Tak wygląda prawidłowe nacięcie. Najtrudniejsze za nami :)

image

 

4) Teraz musimy włożyć lampkę do kulki, aby cottonek mógł pokazać cały swój urok.

image

 

5) Śmiało wkładamy żarówkę do kulki - na tym etapie może się okazać, że nacięta dziurka jest zbyt mała; w tym wypadku należy ją odrobinę powiększyć.

image

 

6) Żarówka musi zostać włożona w całości do kulki.

image

 

7) Z kulki powinien wystawać tylko przewód.

image

 

8) Tak wygląda prawidłowo zamontowana lampka cotton lights.

image

 

9) I gotowe :)

image

 

7. Przepalona żarówka – co robić?

Nic prostszego, wymień ją jak w zwykłej lampie. W Każdym zestawie jest 5 zapasowych żarówek, są maleńkie i łatwo je zgubić. Schowajcie je w miejsce, gdzie będą bezpiecznie czekały na swoją kolej ożywienia Twojego łańcucha.

 

8. Jakie jest zużycie prądu zestawu?

Minimalne! Proszę zapoznać się z mocą żaróweczek w poszczególnych zestawach:

  • "10" żaróweczki zużywają 0,80 W (cały zestaw 8,4W)
  • "20" żaróweczki zużywają 0,84 W (cały zestaw 16,8W)
  • "35" żaróweczki zużywają 0,78 W (cały zestaw 27,3W)
  • "50" żaróweczki zużywają 0,62 W (cały zestaw 31,2W)

Przykładowo – zestaw składający się z 20 kul Cotton Balls, świecący się przez 8 h przez 365 dni zużyje prąd o wartości około 30 PLN.

 

DEKLARACJA ZGODNOŚCI

deklaracja zgodnosci

(pobierz plik)

 

9. Zepsuło się – co robić?

Jeśli zestaw jest wciąż na gwarancji, wystarczy do nas napisać maila z numerem zamówienia, pod którym dokonano zakupu lub potwierdzeniem przelewu za zakup u nas, przesłać do nas łańcuch, a my szybko i sprawnie wymienimy lub naprawimy :) Jeśli okres gwarancji już upłynął - prosimy o kontakt, pomożemy, aby mogli się Państwo wciąż cieszyć blaskiem swoich lampek.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie